Jullie zijn zussen en per toerbeurt dragen jullie de favoriete jurk van jullie overleden moeder. Hij is prachtig en jullie zijn er dol op. Toen jullie moeder overleed liet ze deze dus na aan jullie beiden. Ze schreef dat jullie hem elk jaar op haar verjaardag aan elkaar cadeau moeten doen. Zo hoopte ze dat jullie in contact zouden blijven en daar had ze helemaal gelijk in.
Jullie zijn beste vriendinnen geworden en spreken elkaar bijna dagelijks. Na 16 jaar geven jullie elkaar nog met veel plezier elkaar de jurk. Persoon 1 kreeg hem als eerst en vandaag mag persoon 2 hem weer aan haar teruggeven. Alleen, jullie wisten dat dit moment ging komen, de jurk is kapot gegaan en helaas dit keer onherstelbaar.
Jullie zijn beiden werkzaam bij de universiteit van Nijmegen. Speler 1, jij bent de directeur van de universiteit. Speler 2, jij bent hoogleraar aan de universiteit.
Speler 2, jij hebt in een onbewaakt moment op een phishingmail geklikt en daarmee een virus binnengehaald. Er is een datalek ontstaan en er is gijzelsoftware geïnstalleerd. De directie is op zoek naar de ‘dader’ van dit datalek. Je hebt eerder het vermoeden laten ontstaan dat een concurrerende universiteit dit heeft geïnstalleerd.
Down Under – Men at work
Nynke: jij bent al je hele leven gek van koala’s en had altijd de droom er eentje vast te houden. Het kwam er echter nooit van, tot jouw partner Patrick jou deze zomer verraste met een reis naar Australië, inclusief koala knuffelen.
Helaas was je enorm teleurgesteld door de koala’s – waren deze lusteloze stinkberen nou echt jouw favoriete dieren? Het blijft echter een fantastisch gebaar van Patrick, en hij houdt nu niet op over de koala’s. Maar hoe lang kan je je teleurstelling nog voor je houden, vooral nu jullie weer thuis zijn, bij de koala verzameling die je niet meer wilt.
Speler 1 en 2, jullie zijn beiden lief en verlegen. Jullie hebben allebei een talent voor ‘je op de achtergrond begeven’.
Speler 1, jij hebt nog nooit een date gehad en had gedacht dat dit ook nooit zou gebeuren. Maar onlangs heb je speler 2 leren kennen in de chatroom van World of Warcraft. Het klikte goed tussen jullie en na vele gesprekken in de chatroom en een aantal opgeloste quests verder vroeg speler 2 of jullie elkaar offline een keer konden ontmoeten. Vanavond hebben jullie de eerste date.
Jules, Robin, jullie kennen elkaar via motormaatje.nl en zijn onderweg naar Spanje. Het regent nu al twee dagen en daarom wil Jules liefst zo snel mogelijk via de péages en ‘s nachts in een hotelletje. Robin protesteert omdat dat veel te duur gaat worden. De afspraak was om de Routes Nationale te nemen en te kamperen.
Jullie hebben net de tent opgezet. De douches blijken koud
Country roads – John Denver
Jullie zijn geboren en getogen in het kleine dorp waar jullie nu weer zijn. Jullie zijn 7 jaar geleden verhuisd naar de grote stad. Echter daar hebben jullie alleen tegenslag gehad. Geen aansluiting, ontslag en torenhoge huurprijzen. Het heeft jullie naderbij gebracht. Maar jullie besloten wel weer terug te gaan naar het dorp. Een voelt zich direct weer thuis de ander echter…
Persoon 1, jij bent een tijdje geleden gediagnostiseerd met een chronische ziekte en hebt nog maar een korte tijd te leven. Jij hebt een bucket list gemaakt, maar ook een lijst met dingen waar je spijt van hebt.
Een van de dingen is dat je de partner van je zoon verguisd hebt omdat die niet van een rijke familie afkomstig is zoals jullie zelf, hierna heeft je zoon het contact met jullie verbroken. Je hebt je zoon gevraagd om vergiffenis. Die heeft gezegd dat je eerst moet laten blijken dat zijn partner accepteert.
Je hebt persoon 2, de partner van je zoon, dan ook uitgenodigd voor de thee.
Broer en zus begeleiden samen hun overleden moeder van haar kamer in verzorgingsflat naar de rouwauto buiten.
De broer heeft veel gedaan voor zijn moeder in haar laatste jaar.
De dochter vond dat wel goed zo. Zij vond haar moeder eigenlijk maar een zeur. Ze is er afgelopen jaar 2x op bezoek geweest.
Ze staan samen in de lift, met de lijkkist. Deze blijft steken tussen de 3e en de 2e verdieping.
Jullie zijn jeugdliefdes en 2 jaar geleden getrouwd en hebben net je eerste kind gekregen. Helaas is dat niet de grote roze wolk waar jullie op gehoopt hadden. Jullie kindje is door zuurstoftekort bij de geboorte ernstig ziek. De artsen in Nederland kunnen niets meer voor haar doen, behalve dan haar pijnloos laten sterven. De vrouw denkt dat dit de beste oplossing is. De man wil geld gaan verzamelen voor een controversiële experimentele behandeling in Amerika.
2 spelers. Jullie hebben een date. Jullie hebben wel gechat, maar nog geen foto’s uitgewisseld. Om het spannend te houden. Jullie hebben afgesproken in een park en hebben beiden een paraplu in je handen om elkaar te kunnen herkennen. Kom je in het park op de afgesproken plek: zit je partner op het bankje; jullie zijn 12 jaar getrouwd.