Jullie zijn 2 vrienden op kampeervakantie.
Persoon 1 heeft als real life Indiana Jones echt de tijd van zijn/haar leven.
Persoon 2 heeft al 4 nachten bijna niet geslapen, is verbrand en zit onder de muggenbulten
Toch doen jullie nog een laatste poging voor een hike naar de ‘magic waterfalls’.
Down Under – Men at work
Nynke: jij bent al je hele leven gek van koala’s en had altijd de droom er eentje vast te houden. Het kwam er echter nooit van, tot jouw partner Patrick jou deze zomer verraste met een reis naar Australië, inclusief koala knuffelen.
Helaas was je enorm teleurgesteld door de koala’s – waren deze lusteloze stinkberen nou echt jouw favoriete dieren? Het blijft echter een fantastisch gebaar van Patrick, en hij houdt nu niet op over de koala’s. Maar hoe lang kan je je teleurstelling nog voor je houden, vooral nu jullie weer thuis zijn, bij de koala verzameling die je niet meer wilt.
Daughters – John Mayer
Ouder en dochter. Jullie zijn net een week terug van avontuurlijke 3 weken Vietnam, waarin jullie samen hebben geraft, gehiket en zelfs een bungeejump hebben gedaan. Kind, het was onwijs gaaf om zo drie weken met je ouder op stap te zijn. Je had nooit geweten dat die zo avontuurlijk was! Behalve wanneer je je bezeerde, dan kwam die verstikkende zorgzaamheid weer naar voren.
Ouder, deze vakantie heeft jou tot een nieuw inzicht geleid; je hebt de afgelopen tijd een besluit genomen, iets wat je nu dolgraag met je dochter wil delen.
Kind, jij hebt zojuist bij binnenkomst je schouder tegen de deurpost gestoten
Esther je bent alleenstaande moeder van Lotte. Maar sinds kort is Lotte op zichzelf gaan wonen. Je hebt jezelf beloofd nu ECHT haar haar eigen dingetjes te laten doen…
Lotte sinds kort woon jij op jezelf! En heb je jezelf 1 ding voorgenomen. Jij gaat het allemaal ZELF doen!
Na de eerste maand zijn jullie op de koffie bij Lottes nieuwe huisje… benieuwd hoe het de afgelopen maand is vergaan
Persoon 1: Jij bent gelukkig getrouwd, al een hele tijd. Er is alleen één nadeeltje; jij wil graag je verjaardag vieren, maar je partner wil hier telkens niet zo veel aandacht aan geven.
Persoon 2: Jij hebt al een tijd een groot geheim voor je partner, iets waar je liever niet open over bent want je krijgt er vaak vervelende reacties over; jouw ouders zijn allebei Jehova’s. Het vieren van verjaardagen, dat vind je niet iets om bij stil te staan. Je verrast je partner liever op andere momenten, zoals vandaag. Gewoon een dag, uit het niets.
Persoon 1, persoon 2: Jullie zijn al een tijdje aan het daten. Jullie vinden elkaar heel leuk alleen nu blijkt dat er iets tussen jullie in staat. Een van jullie houdt al een tijdje verborgen dat die uit een rijke familie komt, uit angst dat de ander dan dit als reden gaat zien om de relatie goed te houden. Jullie hebben net de nacht samen doorgebracht.
A en B, jullie zijn al jaren gelukkig samen. B, jij hebt altijd het ideaalbeeld gehad van het perfecte gezinnetje, en hoewel A dol is op kinderen, was de voortplantingsdrang toch iets minder. Carrière staat op nummer 1 voor jou.
Uiteindelijk wilden jullie er toch voor gaan, maar het was niet zo makkelijk als gedacht. Ivf-trajecten volgden en na jaren vol teleurstellingen is het dan toch eindelijk gelukt. B is zwanger. En wat gaat het goed, maar bij de laatste echo leek er toch iets vreemds te zien te zijn en gezien Bs leeftijd, gaf de gynaecoloog de optie voor een vruchtwaterpunctie, om uitsluitsel te geven. Echter, A en B weten de mogelijke risico’s van zo’n onderzoek en… Wat doe je met de informatie die er mogelijk uitkomt?
Terug van het familieweekend van A, waar zijn 6 neefjes en 4 nichtjes ook waren, pakken jullie uit. Tijd genoeg om het er eens over te hebben, aangezien jullie morgen moeten aangeven of jullie het onderzoek gaan doen.
Niet ver van het Friese stadje Franeker is een exotische garnaal in het water aangetroffen. Het beestje, ook bekend onder z’n officiële naam chelicorophium maeoticum, zwom rond in het Van Harinxmakanaal. Pakweg 3000km van de Zwarte zee waar hij thuis hoort.
DNA-onderzoek heeft inmiddels uitgewezen dat hij het echt is, de chelicorophium maeoticum.
A, jij hebt net jubelend de Leeuwarder krant gebeld. Het artikel wordt morgen geplaatst.
B, jij hebt het DNA-onderzoek uitgevoerd. Maar je collega A een beetje voor de gek gehouden. Niks chelicorophium maeoticum. Gewoon een verdwaalde noordzeegarnaal
De Buurtsuper – Andre van Duin
B en D, twee weken geleden hebben jullie elkaar ontmoet in de laatste overnachtingshut van een trektocht in de Alpen, beide met gezin. In zo’n overnachtingshut is het regel om elkaar te helpen “er door te komen”, dus waar mogelijk samen koken, boel opruimen en voorbereiden voor de volgende tocht.
B, jij bent een routineer, jouw ervaring en discipline heb jij dan ook goed doorgegeven aan de rest van je gezin.
D, dit was een impulsreis van jullie drie, vol passie (letterlijk) en nieuwe ervaringen om jullie leven heel rijk te maken.
Het vertrek van beide gezinnen voor de laatste etappe vanaf de laatste trekhut zullen jullie nooit vergeten.
D en B, het is nu twee weken later. En jullie lopen elkaar letterlijk tegen het lijf in jullie eigen – dezelfde – buurtsuper.
Patrick, jij wilde terug de tijd in reizen om een echt piratenschip te zien. Maar je hebt je vergist in de locatie waar je terecht zou komen. Je bent per ongeluk in het zinkende piratenschip van kapitein Woeste Wouter terecht gekomen. Omdat jij kan zwemmen heb je hem en jezelf in veiligheid gebracht en naar een onbewoond eiland gebracht.
Wouter, jij hebt gezien dat Patrick vanuit het niets verscheen, toen verloor jij het bewust zijn en nu bevinden jullie je op het eiland waar jij net een grote schat hebt verstopt. Dit kan niet anders dan hekserij zijn. Aan de ene kant wil je antwoorden, aan de andere kant ben je ook doodsbang voor deze man.