Hij is van mij – Kriss Kros Amsterdam, Bizzey, Maan en Tabitha
Nienke
Je bent al jaren samen met je man en minstens zo lang bevriend met haar. Jullie delen alles. Op een bankje, met koffie, voel je dat er iets niet klopt. Haar blik, haar houding… En dan zegt ze iets wat alles op z’n kop zet.
Dieke
Je draagt een groot geheim met je mee. Wat begon als een fout moment, is uitgegroeid tot een affaire met haar man. Het vreet aan je, maar vandaag besluit je het haar te vertellen — wetend dat je alles kunt verliezen.
Julia, je rijke man is vaak van huis. Je hoeft niet te werken en komt je dagen dan ook door met cocktails drinken met je buurvrouwen, de poedel uitlaten, je mooi maken en baantjes trekken in je zwembad. Eigenlijk verveel je je dood en ben jij wel in voor een verzetje.
Dat verzetje is de laatste tijd tuinman Patrick. Met zijn zongebruinde gezicht en sterke armen is hij een plaatje om naar te kijken.
Je hebt de uitdaging aangenomen met je vriendinnen om eens te kijken hoever je het kan laten gaan bij hem.
Persoon 1 en Persoon 2, jullie hadden tot Corona een hele fijne en goede relatie samen. Jullie hebben geen kinderen en dit zorgde ervoor dat jullie alle vrijheid hadden om te ondernemen wat jullie wilden. Jullie genoten van het leven, gingen vaak uit eten, op vakantie en waren onafscheidelijk.
Persoon 1, jij moet al wel je hele leven omgaan met hartproblemen en omdat Corona een groot risico voor jou was, ben jij al sinds het begin van de crisis bang om Corona op te lopen.
Persoon 2, jij werkt in het ziekenhuis en al snel begint Persoon 1 je als risico te zien. Persoon 1, jij wil, dat jullie apart van elkaar gaan wonen, zodat jij onder geen beding Corona kan krijgen.
Het is 3 uur ‘s nachts als je beneden gestommel hoort. Snel zoek je naar iets wat op een wapen lijkt en even later duw je met de stofzuigerslang in de aanslag voorzichtig de keukendeur open. De tafel ligt al vol met spullen en op dat moment komt een hoodie door de huiskamerdeur naar binnen en blijft verbijsterd staan. 10 seconden kijken jullie elkaar verbijsterd aan. Robin!!? Jules?!?
Troy – Sinéad O’ Conner
Jullie zijn een stel met ups maar ook veel downs. Afgelopen week is het meermalen verkeerd gegaan. Slaande ruzie, schreeuwen, spullen gooien en het weer goed maken. Jullie zoon Bram heeft daar veel last van. Hij hoort jullie ruzies en trekt zich steeds meer terug. Eergisteren echter sprong
Bram tussen jullie in om jullie uit elkaar te halen. Hij kreeg helaas rake klappen. Jullie schrokken beide hier zo van dat de ruzie voorbij was. Echter heeft jeugdzorg, die al lang betrokken is bij jullie gezin, besloten dat Bram voor nu uit huis geplaatst wordt. Hij is een uur geleden opgehaald, jullie proberen te beseffen wat er nu gebeurt is.
Jullie zijn twee topschaatsers op jullie kamer in de Olympische bubbel. Jullie wedstrijd is een dag geleden. Speler a heeft goud gewonnen speler b behaalde de vierde plaats. Vandaag was de prijsuitreiking en jullie zijn net terug.
Speler a. Jouw alleen staande moeder heeft je altijd tot het uiterste gepusht. Het kon altijd beter. Als je onderpresteerde dan kreeg je uitgebreide preken zeker als zij gedronken had. Toch bleef je proberen haar trots te maken. Twee maanden geleden is zij overleden. Je bent wel blij, zeker voor de buitenwereld, maar je blijft in je hoofd maar de puntjes herhalen van de race die beter konden.
Speler b jouw ouders hebben je met al hun liefde die ze in zag hadden ondersteund. Ze volgde jou in je sport droom en zijn altijd super trots geweest. Het is jammer dat ze er niet bij konden zijn. Maar als verrassing hebben ze gezorgd dat een grote bos bloemen op jullie kamer bezorgd werd. Dit voor je inzet en voor het behalen van de vierde plek.
Persoon 1; voor je verjaardag heb je van persoon 2 een staatslot gekregen. Bij de trekking van vandaag blijk jij de hoofdprijs van 4 miljoen te hebben gewonnen. Je bent natuurlijk door het dolle heen en daarom besluit je dat je graag persoon 2 mee uit eten wil nemen. Je belt bij die aan om het goede nieuws te delen.
Xxx en Yyy, jullie zijn vanaf jullie kinderjaren dikke maatjes. En sinds een aantal jaar bezoeken jullie samen Xxx’s super lieve opa. Dus ook vandaag. En vandaag zit hij weer op zijn praatstoel. Dit keer een verhaal over dat hij ooit een kraak heeft gezet (ja, ja, natuurlijk) en dat hij het geld van toen én de buitgemaakte juwelen nog altijd achterin het onderste laadje van de servieskast heeft liggen.
Hoogste tijd voor koffie en gebak. Jullie zijn de keuken in gegaan om verse koffie en gebak te pakken én natuurlijk om ff te grinniken om dit nieuwe verhaal.
Terug in opa’s huiskamer zit opa daar stil en grauw in zijn stoel naast de kast. Yyy, jij hebt zojuist opa’s pols gevoeld. Niks, die man is dood. Jullie kijken elkaar aan en denken hetzelfde: was zijn kraakverhaal een laatste biecht?
Persoon 1, jij bent een aantal jaar terug opgepakt en berecht voor poging tot doodslag broer. Na een ruzie heb je geprobeerd over hem heen te rijden. Hij overleefde dat, maar zit sindsdien in een rolstoel. Kort nadat je de gevangenis in ging ben je vader/moeder geworden van een zoon. Je hebt hem echter nog nooit gezien omdat je partner hem niet meeneemt naar bezoeken. Je bent sinds 2 jaar in behandeling en krijgt TBS.
Vanwege goed gedrag heb je gisteren verlof gekregen en mocht je een tijdje naar huis. Vanmorgen besloot je dat je je zoon wilde zien en heb je je enkelband afgeknipt.
Persoon 2, jij bent ingelicht door de politie dat je partner onderweg is. Je hebt opdracht gekregen het bezoek zo lang mogelijk te rekken zodat ze hem kunnen oppakken bij jou thuis. Je zoon is meegenomen door je moeder en is daar veilig.
The Most Beautiful Girl (In The Room) – Flight of the Conchords
A en B. Jullie zijn al jaren een stel.
A jij hebt gezworen om altijd maar dan ook ALTIJD eerlijk te zijn. Met soms frustratie van B want die wil soms witte leugentjes horen zoals: dat jij de mooiste op aarde. Enzovoort.
Jullie hebben vandaag een jubileum en zijn naar een prachtig restaurant. Tijdens het eten zegt A tegen B dat B de mooiste persoon is…. in dit restaurant. B…. dit is de druppel. Je wilt een wit leugentje